Wszystkie wydarzenia i zajęcia jednym rzutem oka

Poniżej znajdziesz grafik zajęć online – zarówno regularnych grupowych sesji, jak i dłuższych warsztatów poświęconych konkretnej tematyce. Szczegółowy opis zajęć regularnych znajdziesz w zakładce „Oferta”. Szczegóły poszczególnych warsztatów znajdziesz w opisie wydarzenia w kalendarzu.

Kalendarz nie jest widoczny w wersji mobilnej. Aby przeglądać go na telefonie czy tablecie, pobierz go na swoje urządzenie - instrukcja znajduje się w następnym akapicie.

W prawym górnym rogu kalendarza widnieje mała strzałka, po kliknięciu w którą możesz wybrać, jaki kalendarz chcesz przeglądać (domyślnie wyświetlają się wszystkie: grupowe zajęcia online, live'y na FB oraz zajęte terminy). Jeśli chcesz być na bieżąco bez konieczności zaglądania na stronę - zwłaszcza, jeśli korzystasz z kalendarza na swoim urządzeniu - możesz zintegrować pojedyncze kalendarze ze swoim. Poniżej tekstu znajdują się tytuły poszczególnych kalendarzy. Kliknij w wybrany, a pojawi się opcja pobrania/zintegrowania kalendarza. W ten sposób będziesz widzieć wszystkie aktualizacje wprowadzane na bieżąco, ale oczywiście Twój kalendarz będzie bezpieczny i dostęp do niego nadal będziesz mieć tylko Ty i osoby, którym go udostępniasz.

Ładowanie