Uwaga: Zajęcia zawieszone

Z powodów osobistych zajęcia grupowe zostały czasowo zawieszone. Jednocześnie przygotowujemy dla Was nową ofertę. Przepraszamy za utrudnienia!

Joga online na żywoJoga online na żywo

Grupowe zajęcia online

Najprostszy i najszybszy sposób, by wdrożyć zdrowy ruch do Twojej codziennej rutyny i poczuć się lepiej, to dołączenie do regularnych zajęć jogi powięziowej online.

  • Zajęcia są na żywo
  • Maksymalnie 9 osób w grupie
  • Jesteś pod okiem nauczycielki
  • Zajęcia trwaja 90min
  • Nieograniczony dostęp do nagrania
  • Oferujemy dwa rózne typy zajęć

Zajęcia, które oferuję, są kompromisem między jogą online i jogą na żywo – grupy są kameralne (maksymalnie 9 osób) i wszyscy uczestnicy i uczestkiczki proszeni są o włączenie kamerek. Dzięki temu widzę każdego i każdą z Was oraz mogę udzielać Wam korekt słownych oraz sugestii, a Wy pozostajecie w zaciszu własnego domu. Taka praktyka jest zupełnie innym doświadczeniem niż praktykowanie samodzielnie lub korzystanie z ogólnodostępnych zajęć np. na YouTube. Podczas moich zajęć pamiętam o Waszych indywidualnych potrzebach, możliwościach i ewentualnych ograniczeniach. Tworzę bezpieczną przestrzeń do praktyki i odkrywania własnego ciała. Ponadto zajęcia są nagrywane a dostęp do nagrań otrzymujesz bez limitu czasowego, co oznacza, że możesz do nich wracać tyle razy, ile masz na to ochotę!

Obecnie oferuję dwa typy zajęć – jogę powięziową wzmacniającą i jogę powięziową rozluźniającą. Każde zajęcia trwają 90 minut, rozpoczynają się medytacją i kończą relaksacją prowadzoną.

Joga powięziowa wzmacniająca

Są to zajęcia, podczas których łagodnie wzmacniamy całe ciało i delikatnie je rozciągamy w sposób aktywny oraz pasywny. Oznacza to, że podczas zajęć raczej nie złapiesz zadyszki i nie będziesz mieć po nich zakwasów. Zwiększysz za to świadomość ciała, nauczysz się poprawnej i bezpiecznej formy wykonywania asan (pozycji jogi), poprawisz swoją postawę oraz wzmocnisz mięśnie, bez tworzenia nowych napięć w ciele.

Te zajęcia stanowią miks funkcjonalnej hatha jogi, vinyasa jogi, jogi yin, ćwiczeń somatycznych oraz automasażu.

Joga powięziowa rozluźniająca

Łagodne zajęcia mające na celu przede wszystkim znoszenie napięć w ciele, przywracanie właściwego zakresu ruchu w stawach oraz znoszenie skutków długotrwałego stresu. Przynoszą także ulgę w chronicznym bólu pleców – jednak przed uczestnictwem w zajęciach opowiedz mi o swoich dolegliwościach, bym miała je na uwadze. Przeznaczone dla każdego – zarówno dla osób aktywnych, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

Bazą zajęć jest joga yin, wzbogacona o ćwiczenia somatyczne oraz automasaż.

Często zadawane pytania