Joga online na żywoJoga online na żywo

Grupowe zajęcia online

Najprostszy i najszybszy sposób, by wdrożyć zdrowy ruch do Twojej codziennej rutyny i poczuć się lepiej, to dołączenie do regularnych zajęć jogi powięziowej online.

  • Zajęcia są na żywo
  • Maksymalnie 9 osób w grupie
  • Jesteś pod okiem nauczycielki
  • Zajęcia trwaja 90min
  • Nieograniczony dostęp do nagrania
  • Oferujemy dwa rózne typy zajęć

Zajęcia, które oferuję, są kompromisem między jogą online i jogą na żywo – grupy są kameralne (maksymalnie 9 osób) i wszyscy uczestnicy i uczestkiczki proszeni są o włączenie kamerek. Dzięki temu widzę każdego i każdą z Was oraz mogę udzielać Wam korekt słownych oraz sugestii, a Wy pozostajecie w zaciszu własnego domu. Taka praktyka jest zupełnie innym doświadczeniem niż praktykowanie samodzielnie lub korzystanie z ogólnodostępnych zajęć np. na YouTube. Podczas moich zajęć pamiętam o Waszych indywidualnych potrzebach, możliwościach i ewentualnych ograniczeniach. Tworzę bezpieczną przestrzeń do praktyki i odkrywania własnego ciała. Ponadto zajęcia są nagrywane a dostęp do nagrań otrzymujesz bez limitu czasowego, co oznacza, że możesz do nich wracać tyle razy, ile masz na to ochotę!

Obecnie oferuję dwa typy zajęć – jogę powięziową wzmacniającą i jogę powięziową rozluźniającą. Każde zajęcia trwają 90 minut, rozpoczynają się medytacją i kończą relaksacją prowadzoną.

Joga powięziowa wzmacniająca

Są to zajęcia, podczas których łagodnie wzmacniamy całe ciało i delikatnie je rozciągamy w sposób aktywny oraz pasywny. Oznacza to, że podczas zajęć raczej nie złapiesz zadyszki i nie będziesz mieć po nich zakwasów. Zwiększysz za to świadomość ciała, nauczysz się poprawnej i bezpiecznej formy wykonywania asan (pozycji jogi), poprawisz swoją postawę oraz wzmocnisz mięśnie, bez tworzenia nowych napięć w ciele.

Te zajęcia stanowią miks funkcjonalnej hatha jogi, vinyasa jogi, jogi yin, ćwiczeń somatycznych oraz automasażu.

Joga powięziowa rozluźniająca

Łagodne zajęcia mające na celu przede wszystkim znoszenie napięć w ciele, przywracanie właściwego zakresu ruchu w stawach oraz znoszenie skutków długotrwałego stresu. Przynoszą także ulgę w chronicznym bólu pleców – jednak przed uczestnictwem w zajęciach opowiedz mi o swoich dolegliwościach, bym miała je na uwadze. Przeznaczone dla każdego – zarówno dla osób aktywnych, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

Bazą zajęć jest joga yin, wzbogacona o ćwiczenia somatyczne oraz automasaż.

Cennik

OpcjaWażnoscBonusCena
Jednorazowe wejśćie2 tygodnie-9 €
Karnet 4 wejść5 tygodni1x konsultacja 15min30 €
Karnet 8 wejść5 tygodni1x konsultacja 15min48 €

Wszystkie karnety ważne są 5 tygodni – liczone od dnia Twoich pierwszych zajęć. Każdy karnet zawiera indywidualną konsultację 15 min, podczas której możemy omówić wątpliwości powstałe podczas zajęć, przerobić razem coś, co sprawia Ci trudność, lub porozmawiać o Twoich postępach.

Dołącz teraz!

Wybierz interesujące Cię zajęcia oraz ilość wejść i kliknij "Dołączam!", aby się zapisać na grupowe zajęcia online. Nie martw się, wszystko będzie wytłumaczone krok po kroku. Będziesz miał/a wybór miedzy płatnośćią kartą płatniczą, przelewem na konto zagraniczne lub przez PayPal.

Często zadawane pytania