Uwaga: Konsultacje zawieszone

Z powodów osobistych konsultacje zostały czasowo zawieszone. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kursów on-line. Przepraszamy za utrudnienia!

Konsultacja onlineKonsultacja online

Konsultacje

Jeśli chcesz zmienić dietę, przeprowadzić detoks skrojony na miarę, pozbyć się na dobre dolegliwości ze strony układu ruchowego takich jak np. rwa kulszowa, lub poprawić swoje ogólne samopoczucie – zapisz się na konsultacje, które obejmują dopasowaną do Twojej sytuacji sesję jogi oraz zalecenia żywieniowe.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji na żywo na wyspie La Palma z dojazdem w dowolne miejsce wyspy. Zapewniam wtedy niezbędne pomoce na czas sesji - klocki, bolster, pasek, piłki do masażu. Potrzebujesz jedynie maty (jeśli jej nie masz, również przywiozę ją ze sobą).

  • Online lub na terenie wyspy La Palma
  • Każda konsultacja trwa 90min
  • Indywidualnie ułożony plan dla poprawy Twojego samopoczucia
  • Nauczysz się rozumieć sygnały wysyłane przez ciało

Dla kogo są konsultacje?

Dla każdego, kto chce poczuć się lepiej w swoim ciele dzięki zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu zdrowego ruchu. Dla osób doświadczających chronicznego bólu oraz dolegliwości takich jak np. rwa kulszowa. Dla tych, którzy gotowi są wprowadzić zmiany w swoim codziennym życiu i rozumieją, że ich samopoczucie zależy w dużej mierze od nich samych. Dla każdego, kto chce przeprowadzić detoks w bezpieczny sposób pod okiem doświadczonej osoby. Dla tych, którzy chcą żywić się lepiej, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Przebieg konsultacji

Przed spotkaniem na żywo otrzymasz maila z pytaniami odnośnie Twojego obecnego odżywiania, odczuwanych dolegliwości, oczekiwań itd. – bym mogła przygotować dla Ciebie jak najlepszy zestaw ćwiczeń oraz zalecenia żywieniowe.

Następnie otrzymasz kolejnego maila z zaproszeniem do spotkania. Należy kliknąć w link i wybrać opcję „dołącz”. Spotkanie jest nagrywane a nagranie jest dostępne dla osoby biorącej udział w konsultacji bez ograniczeń czasowych. Pierwsza część spotkania polega na rozmowie i wyznaczenie kierunku dietetycznego, wyjaśnieniu poszczególnych zaleceń oraz omówienie wątpliwości. Druga część spotkania to ćwiczenia dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb – może to być medytacja, relaksacja, joga rozluźniająca, joga wzmacniająca, automasaż, ćwiczenia somatyczne… Cokolwiek, co razem uznamy za właściwe dla Ciebie w danej sytuacji.

Wszystkie konsultacje, z racji charakteru, trwają 90 minut.

W ciągu 2-3 dni po konsultacji skontaktuję się z Tobą ponownie, by upewnić się, że dobrane metody są właściwe i czujesz się dobrze.

W przypadku dłużej współpracy, pozostajemy w regularnym kontakcie i na bieżąco wprowadzamy korekty (np. w przypadku detoksu).

Cennik

OpcjaCena
90 minut online lub na miejscu65 €
Karnet 4 spotkań 90 minut210 €

W przypadku chęci wykupienia karnetu, cena ustalana jest indywidualnie. Dojazd na terenie wyspy La Palma dodatkowo płatny 5-20 euro (w zależności od rejonu). W obrębie rejonu Garafia dojazd gratis.

Zapisz się teraz!

Wybierz preferowaną długość i kliknij "Zapisuję się!", aby się zapisać na konsultacje z Moniką. Nie martw się, wszystko będzie wytłumaczone krok po kroku. Będziesz miał/a wybór miedzy płatnośćią kartą płatniczą, przelewem na konto zagraniczne lub przez PayPal.

Często zadawane pytania