Uwaga: Zajęcia zawieszone

Z powodów osobistych zajęcia indywidualne zostały czasowo zawieszone. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kursów on-line. Przepraszamy za utrudnienia!

Indywidualne zajęcia jogi z nauczycielemIndywidualne zajęcia jogi z nauczycielem

Zajęcia indywidualne

Sesje jogi jeden do jednego, podczas których możemy całkowicie skupić się na Twoich potrzebach i celach, które ustalamy razem podczas wstępnej rozmowy. Zajęcia indywidualne mogą odbywać się regularnie lub – odpowiednio do Twoich potrzeb – raz na jakiś czas / jednorazowo. Dzięki zajęciom jeden do jednego możesz nauczyć się poprawnego wykonywania asan dostosowanego do Twojej budowy ciała. Jest to dobry sposób, by rozpocząć lub wzmocnić praktykę własną.

Zajęcia odbywają się online lub na żywo, na wyspie La Palma w dowolnym miejscu.

  • Online lub na terenie wyspy La Palma
  • Do wyboru zajęcia 60min lub 90min
  • W 100% dostosowane do Twoich potrzeb
  • Na wyspie: zapewniona mata i pomoce
  • Online: nieograniczony dostęp do nagrania

Dla kogo są te zajęcia?

Dla osób, których tryb życia nie pozwala na uczestnictwo w zajęciach grupowych i potrzebują indywidualnego grafiku. Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej uwagi i większego poczucia bezpieczeństwa. Dla tych, którzy chcą rozpocząć lub wzmocnić praktykę własną i potrzebują wsparcia. Dla osób, które mają specyficzne cele lub potrzeby oraz dla każdego, kto czuje taką chęć i potrzebę.

Indywidualne spotkania z dojazdem do klienta

Jeśli mieszkasz na wyspie La Palma lub planujesz spędzić tu wakacje i chcesz je sobie uprzyjemnić jogą w pięknym miejscu – umów się na sesję na żywo!

Zapewniam wtedy niezbędne pomoce na czas sesji - klocki, bolster, pasek, piłki do masażu. Potrzebujesz jedynie maty (jeśli jej nie masz, również przywiozę ją ze sobą). Możemy się spotkać w Twoim hotelu/apartamencie lub w innym miejscu – np. na plaży, w punkcie widokowym...

Cennik

OpcjaCena
60 minut online lub na miejscu50 €
90 minut online lub na miejscu70 €
Karnet 4x 60 minut150 €
Karnet 4x 90 minut210 €

W przypadku chęci wykupienia karnetu lub większej ilości uczestników zajęć, cena ustalana jest indywidualnie. Dojazd na terenie wyspy La Palma dodatkowo płatny 5-20 euro (w zależności od rejonu). W obrębie rejonu Garafia dojazd gratis.

Dołącz teraz!

Wybierz interesujące Cię zajęcia oraz ilość wejść i kliknij "Dołączam!", aby się zapisać na grupowe zajęcia online. Nie martw się, wszystko będzie wytłumaczone krok po kroku. Będziesz miał/a wybór miedzy płatnośćią kartą płatniczą, przelewem na konto zagraniczne lub przez PayPal.

Często zadawane pytania