Aktualności

Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych wydarzeniach i zmianach związane z Złap balans.


17. Kwi

Pierwsza edycja kursu Pełnia kobiecej mocy ruszyła! Kolejna edycja planowana jest za kilka miesięcy.


3. Kwi

Rusza sprzedaż pierwszej edycji pierwszego i jedynego w Polsce kursu jogi dla kobiet dopasowanego do cyklu menstruacyjnego 💃 Dowiedz się więcej: Pełnia kobiecej mocy


25. Kwi

Dzieje się! 🥳 W tym roku zostałam jedną z prelegentek Flow! Summit 🙋‍♀️. Zmotywowało nas to do aktualizacji strony, do której zbieraliśmy się od dawna. Nie tylko zmienił się wygląd - wprowadziliśmy też nowe zakładki 🧐 oraz uprościliśmy płatności za zajęcia!


10. Cze

Uruchomiliśmy kanał na Telegramie 📲! Od teraz możesz być na bieżąco ze wszystkimi artykułami i wydarzeniami!


07. Lut

Zaktualizowaliśmy zakładkę "o mnie". Teraz to zakładka "o nas" i możecie tam przeczytać o całym naszym zespole! 🙋‍♀️🙋‍♂️🐈🐈


01. Lut

Od dziś zmienił się cennik zajęć grupowych i indywidualnych. Jeśli cena jest przeszkodą 😲, a chcesz zacząć praktykę ze mną - niedługo pojawi się zupełnie nowa opcja zajęć grupowych, tańsza niż dotychczas 💰! Więcej info niebawem.


03. Sty

🙆‍ Od dziś udostępnianie artykułów 📜 stało się prostsze! Pod każdym z tekstów na blogu pojawiły się przyciski umożliwiające bezpośrednie udostępnienie na Facebooku, Twitterze, Whatsapie i Telegramie oraz przycisk kopiujący link 🔗 do danego artykułu.


22. Lis

W związku z naszą przeprowadzką 🌴 zajęcia i konsultacje z dojazdem prowadzę na terenie wyspy La Palma. Mieszkańców Lublina i okolic, podobnie jak wszystkich innych, zapraszam na sesje online 💻


04. Lip

Jeśli zdarzyło Wam się doświadczyć problemów z formularzem kontaktowym 🙅‍♀️📧 - nie martwcie się, problem już został trwale rozwiązany! 👷‍♂️💪😃


22. Cze

Dobra wiadomość dla tych, który nie lubią zbytnio wytężać wzroku 🔎👀 powiększyliśmy czcionkę na stronie. Nie ma za co!


11. Cze

Od dzisiaj możliwe jest przeglądanie artykułów na blogu wg kategorii - wystarczy kliknąć 👆 na interesującą Cię kategorię, by zobaczyć wszystkie artykuły przypisane do niej 😎.


25. Mai

Nowa, całkowicie odmieniona oferta ujrzała światło dziennie! Od teraz zakładka Oferta jest już aktywna. Zaktualizowaliśmy też zakładki Kalendarz i Kontakt oraz wprowadziliśmy kilka poprawek wizualnych 🧐.


25. Lut

Może się wydawać, że na stronie cisza... Ale pracujemy w pocie czoła! Tylko w tym roku kalendarzowym zostało wprowadzonych aż 18 (!) poprawek. Na czas wyjazdu zawieszamy prace, by za 3 tygodnie wrócić z nową energią 🤩


01. Wrz

Urlop dobiegł końca i wracamy z głowami pełnymi pomysłów! Nie przegap nowego grafiku oraz zbliżających się warsztatów - więcej info na blogu i FB.


28. Lip

Dziś zaczynamy urlop! 🛫 Śledźcie Instagrama i Facebooka żeby być na bieżąco! Więcej info na blogu.


17. Lip

Wciąż się dzieje! Wprowadziliśmy kilka poprawek wizualnych oraz uruchomiliśmy bloga - zapraszam do lektury pierwszego artykułu 📖.


30. Cze

Praca nad stroną trwa 😊 od dziś można korzystać z formularza kontaktowego.


31. Mai

Złap balans w drodze! Ruszam na Owocowy Festiwalpoprowadzić warsztaty jogi yin oraz wykład na temat powięzi.


29. Mai

Powstała pierwsza wersja strony Złap balans; wciąż intensywnie pracujemy nad ostatnimi szlifami, dziękujemy więc za cierpliwość – już niebawem wszystkie funkcje strony będą aktywne.